Mapa strony

Sukces w Czarnej Sędziszowskiej !!!

Już po raz szósty działalność Koła Ekologicznego w ramach akcji „Ożywić pola. Rok trznadla” została doceniona. Znaleźliśmy się w gronie laureatów spośród 130 szkół biorących udział w akcji.

Ósma edycja programu „Ożywić pola – rok trznadla” zakończyła się w grudniu. Nasze działania opisaliśmy w kronice, która została przesłana do redakcji „Łowca Polskiego”. W styczniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Po raz szósty znaleźliśmy się w gronie laureatów. Otrzymaliśmy zaproszenie do Czarnej Sędziszowskiej na Finał Regionalny akcji, który miał miejsce 23 stycznia 2015 roku. Szkoła otrzymała lornetkę do prowadzenia obserwacji, a dzieci liczne nagrody rzeczowe.

Pani Renata Kapral i Ewa Głodowska otrzymały Odznakę za Zasługi dla Łowiectwa najwyższe odznaczenie dla osób nie zrzeszonych w kole łowieckim przyznawaną przez Kapitułę Odznaczeń Łowieckich w Warszawie.

 

411410409408

 

407406405