Mapa strony

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Dnia 14.02.2019 r. na hali widowiskowo-sportowej OSiR w Staszowie zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi podopieczni, którzy zajęli czołowe lokaty w turnieju. W kategorii dziewcząt rywalizowało osiem zespołów. V miejsce zajęły: Kinga Kruk i Natalia Pawełek. W kategorii chłopców rywalizowało dziewięć zespołów. I miejsce zajęli: Grzegorz Głowacki i Kacper Bełchowski a II miejsce – Jakub Kaczmarski i Kamil Śledź. Do zawodów naszych reprezentantów przygotowywali: Grzegorz Woś, Marcin Janowski i Zbigniew Kosterski.

Na zdjęciu od lewej: Natalia Pawełek, Kinga Kruk, Kacper Bełchowski, Grzegorz Głowacki, Kamil Śledź i Jakub Kaczmarski.

Więcej o zawodach na stronie: https://www.facebook.com/osirstaszow