Mapa strony

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

W dniu 05.02.2019 r. na hali widowiskowo-sportowej OSiR w Staszowie zostały rozegrane zawody: Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców z rocznika 2006 i młodsi. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi podopieczni, którzy zajęli czołowe lokaty z turnieju. W kategorii dziewcząt II miejsce – zajęły: Gabriela Mich i Emilia Radkowska. W kategorii chłopców I miejsce zajęli: Filip Kopacz i Jakub Meszek oraz III miejsce – Bartłomiej Rogóz i Łukasz Sadłocha. Do zawodów naszych reprezentantów przygotowywali: Marcin Janowski, Zbigniew Kosterski i Grzegorz Woś.

Klasyfikacja końcowa zawodów dziewcząt:

I miejsce – SP Kurozwęki.

II miejsce – SP Rytwiany.

Klasyfikacja końcowa zawodów chłopców:

I miejsce – PSP Rytwiany I

II miejsce – SP Smerdyna

III miejsce – PSP Rytwiany II

IV miejsce – SP nr 1 Staszów I

V miejsce – SP nr 1 Staszów II

 

Na zdjęciu od lewej: Trener: Marcin Janowski, Łukasz Sadłocha,  Bartłomiej Rogóz, Emilia Radkowska, Gabriela Mich, Filip Kopacz, Jakub Meszek.