Mapa strony

Osiągnięcia 2019/2020

1. I Wojewódzki Konkurs z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – uczeń zakwalifikowany do finału  – Mazur Jakub – 8 b – przygotowanie Pani Wacława Opala , Pani Małgorzata Opala

2. VII Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – zakwalifikowani do II etapu – Janik Amelia – 8 a ; Kopacz Filip – 7 a – przygotowanie Pani Małgorzata Fabia

3. IV Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – zakwalifikowana do II etapu – Nurkiewicz Monika –  8b – przygotowanie Pani Agnieszka Woś

4. XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej im. Świętego Jana Pawła II – Janowska Maja -6 c – II miejsce  – przygotowanie Pani Beata Chodurek

5. I Wojewódzki Konkurs z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego –  uczennica zakwalifikowana do finału  – Maligłówka Oliwia – 8 b- przygotowanie Pan Ireneusz Janowski

6. I Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – uczniowie  zakwalifikowani  do finału – Mazur Jakub – 8 b ; Rugała Ewelina- 8 b;  – przygotowanie Pani Anna Toporowska

7. I Wojewódzki Konkurs z Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – Mazur Jakub – 8 b ; Nurkiewicz Monika – 8 b ; Gołda Mateusz – 8 a – przygotowanie Pani Barbara Dynak

8. XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Śpiewamy przeboje naszych rodziców” – Janowska Maja – 6c  – zakwalifikowana do ścisłego finału – przygotowanie Beata Chodurek

9. XXVIII Edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – Mazur Jakub – 8 b – I miejsce w powiecie  zakwalifikował się do finału – przygotowanie Pani Anna Toporowska

10. XXII Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodych „Nadchodzące Pokolenie” –  Wojciechowski Karol – LAUREAT – przygotowanie Pani Bożena Więcław