Mapa strony

Osiągnięcia 2018/2019

1.XIII Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej im. Św.Jana Pawła II w Bogorii – gr. Starszaki – I miejsce – przygotowanie Pani Aneta Urbanowicz , Pani Bożena Lachowska

2. XVI Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla gimnazjum –   Patryk Macias  – 3b przygotowanie  Pani Renata Bielec – finalista konkursu

3. XVI Wojewódzki Konkurs z Chemii -dla gimnazjum –  Patryk Macias – 3b, przygotowanie Pani Wacława Opala – finalista konkursu

4. XVII Konkurs z Języka Rosyjskiego – Wojciech Kozioł -3a przygotowanie Pani Barbara Dynak – finalista konkursu

5. Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny – I miejsce w województwie  Szymon Dorosiński – V c przygotowanie Pani Iwona Godos ; II miejsce  w województwie Lena Kuraś – IV a przygotowanie Pani Bożena Zając ; III miejsce w województwie Anna Bzak – V b – przygotowanie Pani Bożena Zając ; IX miejsce w województwie Aleksandra Pakaszewska VI a – przygotowanie Pani Bożena Zając .

6. Ogólnopolski Konkurs Omnibus 2019 – Katarzyna Ufniarz -3a – I miejsce w województwie; Patryk Macias 3b – II m. w województwie; Aleksandra Sadłocha -3a – II m. w województwie; Wiktoria Pytko -3b – IV m. w województwie ; Wiktoria Rajca – 3a – V m. w województwie ;Karolina Kot -8a – III m. w województwie – przygotowanie uczniów  Pani Bożena Więcław

Amelia Janik -7b-V m. w województwie -przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka

Lena Kuraś-4a-I m. w województwie ;Justyna Linowska- 4a- II m. w województwie; Katarzyna Adamiec- 4a- III m. w województwie; Martyna Taras -4a- IV m. w województwie;Nikola Myśliwiec- 4a- V m. w województwie ;Sylwia Mich – 5b-III m. w województwie;  Anna Bzak – 5b- IV m. w województwie; Aleksandra Pakaszewska -6a- X m. w województwie , uzyskanie najlepszego wyniku w klasach szóstych – przygotowanie uczniów Pani Bożena Zając.

Szymon Dorosiński-5c – V m. w województwie; Erwin Zysk-Leśniak – 5c – XIII m. w województwie ;Izabela Majka – 8b- XXII m. w województwie, uzyskanie najlepszego wyniku w klasach ósmych – przygotowanie uczniów Pani Iwona Godos

7. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – Rogala Piotr -IV b-wyróżnienie -przygotowanie  Pani Grażyna Miśkiewicz ; Rogala Wiktor-V a; Sadłocha Łukasz – V a -wyróżnienie-przygotowanie Pan Wojciech Walas

8.IX Diecezjalny Konkurs Pieśni Patriotyczno-Religijnej w Potoczku – wyróżnienie dla scholi „BARKA” w składzie :Rogala Wiktor – V a;Bugaj Wiktoria-Va,Maćkowska Joanna-V a;Wilk Weronika-V a- przygotowanie  Pani Aneta Urbanowicz

9. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” – eliminacje regionalne -Magdalena |Opala – 3b -gimnazjum -wyróżnienie – przygotowanie Pani Beata Chodurek

10.XLIX Ogólnopolski Festiwal Recytatorski „Poezja i Proza na Wschód od  Bugu” w kategorii szkół gimnazjalnych – II m.  Anna Lasek – III gim. – przygotowanie Pani Bożena Więcław, Pani Barbara Dynak

11.VIII edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę” –  Sylwia Maćkowska – wyróżnienie  ; przygotowanie  Pani Anna Toporowska

12. Międzynarodowy Festiwal Języka Rosyjskiego –  Magdalena Opala – finalistka – przygotowanie Pani  Barbara Dynak,  Pani Beata Chodurek.