Mapa strony

Nabór do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Drodzy Absolwenci na stronie https://nabor.pcss.pl/staszow jest już możliwość logowania się do systemu naboru do szkół. Składanie wniosków trwa do 25 czerwca , należy zastanowić się dobrze nad wyborem szkoły, gdyż po zaniesieniu podania i zatwierdzeniu przez szkołę , nie ma możliwości samemu nanieść zmian.

Po wypełnieniu wniosku w formie elektronicznej należy go wydrukować , podpisać i dostarczyć w formie papierowej do szkoły pierwszego wyboru .

Absolwencie jeśli wybierasz  dodatkowo szkołę spoza systemu (szkoła spoza systemu to taka która nie jest ujęta w systemie nabór) musisz zalogować się , wydrukować i zanieść podanie również do szkoły spoza systemu.

Pomoc w zalogowaniu do systemu  i wydruku :sekretariat (E.Mrozowska).