Mapa strony

MÓWIĘ NIE WSZYSTKIEMU CO ZŁE

20171023_112245 dniu 23 października gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z agencji artystycznej „Patigo” z Kielc, którzy zaprezentowali spektakl pt.,,Mówię nie wszystkiemu co złe”. Było to przedstawienie profilaktyczne, przeprowadzone w formie dobrej zabawy jako ostrzeżenie przed różnymi niebezpieczeństwami, które spotkać mogą naszych podopiecznych, a także przed przejawami nieuświadomionych złych zachowań i ich skutków. Przedszkolaki brały aktywny udział w przedstawieniu, kreowali postacie bohaterów, co powodowało wiele radości i uśmiechu. Bazą inscenizowanych scenek były znane i lubiane przez wszystkich teksty wierszy Brzechwy i Tuwima. Aktorzy w przedstawieniu pełnym zabawnych dialogów i sytuacji doskonale wszystkich bawili.

Autor : Małgorzata Jastrząb