Mapa strony

I miejsce nauczycieli ZSP w Rytwianach w VII Ogólnopolskim Turnieju Strzeleckim Pracowników Oświaty

W dniach 5-6.10.2019 roku na strzelnicy Zespołu Szkół im. S. Staszica w Staszowie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Strzelecki Pracowników Oświaty. W zawodach wzięło udział 10 drużyn. ZSP im. Jana Pawła II w Rytwianach reprezentowali: Zbigniew Kosterski, Marcin Janowski i Grzegorz Woś. Rozegrane zostały dwie konkurencje drużynowe – strzelanie z broni kulowej na  50 metrów i broni pneumatycznej na 10 metrów. Zawodnicy z najlepszymi pięcioma wynikami z broni kulowej i pneumatycznej trafili do finału argentyńskiego.
Reprezentacja Naszych nauczycieli w konkurencji broń kulowa zajęła I miejsce, natomiast w broni pneumatycznej V miejsce.
Indywidualnie w finale argentyńskim – strzały z broni kulowej 50 metrów –  I miejsce zajął Zbigniew Kosterski a na II miejscu uplasował się Grzegorz Woś.
Turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.