Mapa strony

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragniemy złożyć  Wszystkim Nauczycielom , Pracownikom Administracji i Obsługi Rodzicom, Uczniom, najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące święta będą wspaniałym czasem upływającym w rodzinnej atmosferze i przynoszącym wiele radości oraz optymizmu. Niech Tajemnica Bożego Narodzenia wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością , a blaskiem  swym niech oświeca wszystkie nadchodzące dni.  Życzymy, by to co pilne nie przysłaniało tego, co najważniejsze. By wyzwania i trudności dnia codziennego nie gasiły zapału i optymizmu. Życzymy też, byśmy spełniając świąteczne marzenia dzieci, umieli uczyć je wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. W nadchodzącym Nowym Roku, proszę przyjąć dla siebie oraz swoich najbliższych życzenia szczęścia i pomyślności oraz spełnienia planów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Życzy

Dyrekcja

ZSO im. Jana Pawła II w Rytwianach