Mapa strony

Wyniki Konkursu Omnibus 2018

W konkursie OMNIBUS 2018, który odbył się 11.04.2018r., wzięło udział 38 uczniów naszej szkoły. Najlepiej z zadaniami z języka polskiego  poradzili sobie następujący uczniowie:

  • Ola Szul (kl. III B gimnazjum) -  uzyskała tytuł laureata i zajęła I miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 81,25% punktów możliwych do uzyskania;

 

  • Sylwia Mich (kl. IV B) – uzyskała  bardzo dobry wynik i  zajęła II miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 89,13% punktów możliwych do uzyskania;
  • Patryk Macias  (kl. II B gimnazjum) –  uzyskał bardzo dobry wynik i  zajął II miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobył 86,57% punktów możliwych do uzyskania;
  • Wiktoria Pytko (kl. II B gimnazjum) –uzyskała  bardzo dobry wynik i  zajęła III miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 86,11% punktów możliwych do uzyskania;
  • Szymon Dorosiński (kl. IV C) – uzyskał bardzo dobry wynik i  zajął III miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobył 88,04% punktów możliwych do uzyskania;
  • Aleksandra Sadłocha (kl. II A gimnazjum) –  uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła IV miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 81,48% punktów możliwych do uzyskania;
  • Katarzyna Ufniarz (kl. II A gimnazjum) –  uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła IV miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 81,48% punktów możliwych do uzyskania;
  • Karolina Kot (kl. VII A) – uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła IV miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 85,58% punktów możliwych do uzyskania;
  • Amelia Janik (kl. VI B)uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła VI miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 84,50 % punktów możliwych do uzyskania;
  • Monika Raj (kl. VII A) – uzyskała  bardzo dobry wynik i  zajęła VI miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 80,77% punktów możliwych do uzyskania;
  • Izabela Majka (kl.VII B) – uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła VII miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 80,29% punktów możliwych do uzyskania;
  • Natalia Radkowska (kl. VI A) – uzyskała bardzo dobry wynik i  zajęła VIII miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 84% punktów możliwych do uzyskania;
  • Aleksandra Kuraś (kl. IV B) – uzyskała  bardzo dobry wynik i  zajęła IX miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 82,61% punktów możliwych do uzyskania;
  • Erwin Leśniak – Zysk (kl. IV C) – uzyskał bardzo dobry wynik i  zajął XIII miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobył 80,43% punktów możliwych do uzyskania;

 

  • Aleksandra Rokicka (kl. III B gimnazjum) – uzyskała  dobry wynik i  zajęła II miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 77,68% punktów możliwych do uzyskania;
  • Patrycja Śledź (kl. III B gimnazjum) – uzyskała  dobry wynik i  zajęła III miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 76,79% punktów możliwych do uzyskania;
  • Aleksandra Dzieciuch (kl. III B gimnazjum) – uzyskała dobry wynik i  zajęła IV miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 75% punktów możliwych do uzyskania;
  • Natalia Hyla (kl. V A) – uzyskała dobry wynik i  zajęła V miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 77,08% punktów możliwych do uzyskania;
  • Karolina Hyla (kl. VII A) – uzyskała dobry wynik i  zajęła X miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 77,88% punktów możliwych do uzyskania;
  • Gabriela Mich (kl. IV B) – uzyskała  dobry wynik i  zajęła XVI miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 79,35% punktów możliwych do uzyskania;
  • Magdalena Skiba (kl. IV C) – uzyskała  dobry wynik i  zajęła XXIII miejsce w województwie świętokrzyskim, zdobyła 75% punktów możliwych do uzyskania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.