Mapa strony

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale

IMG_0472W dniu 12.02.2018r. w  naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Zabawę prowadził wodzirej Pan Paweł wraz z animatorami z kieleckiej Agencji Artystycznej „Patigo”.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów kultowych bajek i filmów dla dzieci. Przy dźwiękach znanych przebojów wszyscy bawili się wesoło. Były nie tylko tańce, ale także konkursy i zabawy. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Oczywiście była też przerwa, na zregenerowanie sił, wypicie soczku i zjedzenie smakołyków.Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu . Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Autor: Małgorzata Jastrząb