Mapa strony

Spotkanie z rodzicami

DSCN2973W związku z podjętą inicjatywą Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w sprawie powołania Punktów Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego i wyznaczeniem Koordynatorów/Liderów  na terenie województwa dnia 31 stycznia 2018 roku naszą szkołę odwiedziła p. Agnieszka Siuda z Młodzieżowego Centrum Kariery w Staszowie. W czasie zebrania ogólnego z rodzicami przedstawiła ona założenia nowej reformy edukacji dotyczącej doradztwa zawodowego oraz opowiedziała o działaniach jakie podejmowane są przez Młodzieżowe Centrum Kariery. Zachęcała również rodziców do korzystania przez nich jak i ich dzieci z ofert szkoleniowych i konsultacji indywidualnych prowadzonych przez Punkt Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego i Młodzieżowe Centrum Kariery. Na koniec spotkania rodzice otrzymali materiały informacyjne i ulotki dotyczące oferty ośrodków.