Mapa strony

Rok szkolny rozpoczęty

IMG_983304 września rozpoczęliśmy w naszej szkole kolejny rok szkolny. Uroczystości rozpoczęliśmy Mszą Święta  w kościele , gdzie przywitaliśmy naszego nowego Proboszcza ks. Leszka Pitucha oraz modliliśmy się aby nadchodzący   rok szkolny był dla Wszystkich obfity w szkolne  sukcesy .  Po Mszy Świętej Uczniowie wraz z Nauczycielami przeszli na plac szkolny. Około godz. 10.00 odbyło się spotkanie z Panem Dyrektorem oraz Panem Wójtem.  Pan Dyrektor przywitał  pierwszaków oraz nowych nauczycieli, przedstawił nam zmiany, jakie miały miejsce w naszej szkole. W czasie wakacji remontowaliśmy budynek przedszkola oraz sale klas I-III. Pan Wójt Grzegorz Forkasiewicz , który przybył na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zapewnił, że ten rok szkolny pomimo tak wielu zmian jakie przechodzi oświata będzie spokojny i stabilny finansowo. Poinformował nas , że  planowana jest budowa nowej pełnowymiarowej sali gimnastycznej  .  Życzył Wszystkim  Uczniom  i Nauczycielom owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy Wszystkim , którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia remontów w naszej placówce Panu Wójtowi  Grzegorzowi Forkasiewiczowi , Pani Sekretarz Mariannie Stryszowskiej  , Panu Dariuszowi Ciepieli , Wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób pomogli  przy remoncie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców  ,którzy pomagali nam w sprzątaniu po prowadzonych remontach .