Mapa strony

Podsumowanie konkursów przedmiotowych

20180417_134938W dniu 17 kwietnia br. reprezentacja naszych tegorocznych laureatów konkursów przedmiotowych: Dominika Gad ,Natalia Boboń, Patryk Macias, Mateusz Zieliński wraz z nauczycielami: p. Anną Toporowską, p. Barbarą Dynak , p. Renatą Bielec, p. Dorotą Chynek została zaproszona na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

W tym roku szkolnym nasza uczennica przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Dominika  Gad jako nieliczna w województwie  uzyskała tytuł podwójnego laureata: z Historii oraz Języka Rosyjskiego .W powiecie staszowskim było tylko dwie takie  uczennice , które uzyskały ten tytuł w  tym jedną z nich była nasza uczennica. Poprzedni rok szkolny był również owocny  dla  Dominiki,  uzyskała tytuł laureata z Biologii. Zapewniła sobie tym samym zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego w części humanistycznej z historii w części matematyczno-przyrodniczej z przedmiotów przyrodniczych oraz w całości z Języka Rosyjskiego. Zatem jak widać na przykładzie Dominiki warto było ciężko pracować, aby podczas egzaminu gimnazjalnego  zebrać już tylko owoce swojej pracy.

Laureatami z Biologii zostali  Natalia Boboń oraz Patryk Macias .Uczniów przygotowała Pani Anna Toporowska.  Laureatką  z Historii została Dominika Gad. Uczennicę przygotowała Pani Dorota Chynek. Laureatką z Języka Rosyjskiego została Dominika Gad przygotowała ją Pani Barbara Dynak.  Szkołę Podstawową reprezentował uczeń klasy siódmej Mateusz Zieliński , który uzyskał tytuł laureata w Konkursie Matematycznym. Ucznia przygotowała Pani Renata Bielec.

Gala miała miejsce w sali konferencyjnej OMEGA w siedzibie Targów Kielce.
Wyróżnieni nauczyciele i uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, pana Kazimierza Mądzika.

Gratulacje dla Laureatów i Nauczycieli