Mapa strony

Osiągnięcia 2017/2018

Konkursy i osiągnięcia sportowe  w roku szkolnym 2017/2018

1. Mistrzostwa Województwa Młodzików w lekkiej atletyce – Kielce ; finał I m. – osczep – Ola Sadłocha; II m. -oszczep – Paulina Latra; III  m . oszczep – Natalia Boboń ; I m. – 1000 m -Dominik Rugała – opiekun Jacek Więckowski

2. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce – Łódź  ; finał międzywojewódzki III m -oszczep – Ola Sadłocha ; IV m – oszczep Natalia Boboń ; IV m – 1000 m – Dominik Rugała- opiekun Jacek Więckowski

3. Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II -Bogoria ; finał -wyróżnienie Magdalena Opala – opiekun Beata Chodurek

4. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych ; finał wojewódzki II m w sztafecie 10 x 800 m ; skład drużyny – Natalia Boboń, Alicja Dziuba, Patrycja Złotnik, Sylwia Maćkowska, Ola Sadłocha, Kornelia Nawrot, Patrycja Śledź, Ola Maćkowska, Karolina Hyla, Paulina Latra – opiekunowie Jacek Więckowski, Grzegorz Woś .

5. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych -finał wojewódzki VII m  w sztafecie 10 x 800m drużyna w składzie : Weronika Mazur, Natalia Dorosińska , Kinga Kruk, Ewelina Miodyńska, Aleksandra Lisowska, Oliwia Hara, Justyna Miodyńska, Julia Wątroba, Ewelina Rugała, Monika Nurkiewicz – opiekunowie Jacek Więckowski, Grzegorz Wos.

6. XVI Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjum – do finału zakwalifikowały się :  Natalia Boboń-  3a ; Dominika Gad – 3a ; Aleksandra Dzieciuch – uczennice przygotowuje Pani Barbara Dynak

7.XV Wojewódzki Konkurs z Chemii dla uczniów gimnazjum- do finału zakwalifikowali się : Patryk Hyla – 3 a ; Julia Opałacz- 3b – uczennice przygotowuje Pani Małgorzata Opala

8. XV Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów gimnazjum- laureaci - Natalia Boboń – 3 a ; Patryk Macias – 2 b – uczniów przygotowała- Pani Anna Toporowska

9.  I Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkoły podstawowej – finalista - Sylwia Maćkowska – 7 a ;  laureatMateusz Zieliński – 7a – uczniów przygotowała Pani Renata Bielec

10. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Śpiewamy przeboje naszych rodziców” Nowa Dęba- Magdalena Opala – 2b gim. zajęła II miejsce – uczennicę przygotowała Pani Beata Chodurek.

11. Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny – Oliwia Maligłówka – 6 b – zajęła 7 miejsce w województwie – uczennicę przygotowywała Pani Grażyna Miśkiewicz.

12.Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny — Wiktoria Pytko -2b- I miejsce w woj.  ; Katarzyna Ufniarz -2a- III miejsce w woj.; Patryk Macias – 2b gim. – III miejsce w woj. ; Aleksandra Rokicka – 3a- II miejsce w woj. ;Aleksandra Dzieciuch – 3b- II miejsce w woj.- uczniów przygotowała Pani Bożena Więcław

13.XV Wojewódzki Konkurs z Historii dla uczniów gimnazjum - laureatka - Dominika Gad – 3 a – uczennicę przygotowała Pani Dorota Chynek

14. XVI Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla gimnazjum – do finału zakwalifikowali się – Piotr Skiba – 2a ; Dawid Raj – 3a – uczniów przygotowuje Pan Ireneusz Janowski

15. Powiatowy Konkurs „Arystoteles Junior” – II miejsce w kategorii wiedza ogólna  Dominika Gad – przygotowanie uczennicy Pani Dorota Chynek (historia) ,  Małgorzata Wójcicka (język polski)